Služby

Poskytujeme služby v oblasti silniční dopravy a logistiky. Zjistíme pro Vás mezinárodní a vnitrostátní přepravu osobních i dodávkových automobilů a to včetně lodní dopravy! Jsme jedničkou na trhu především v dovozu všech automobilů z velké rodiny VOLKSWAGEN, jako jsou značky Audi, Seat, Škoda a další. Také dovážíme automobily značek Ford, Toyota, Nissan a Mercedes.
 

Dovoz automobilů
 

Chcete si pořídit ojetý vůz, ale nemůžete v autobazarech v ČR najít ten pravý? Nebojte se vybírat i mimo český trh. Nabídka ojetých vozů v zahraničí je podstatně větší a kvalitnější než v České republice a Vy si tak snadno vyberete ten, který bude splňovat všechny Vaše požadavky. Vyberte si Váš vysněný vůz a všechny další starosti ohledně dopravy nechte na nás! Zajistíme pro Vás komplexně vše okolo dovozu a to v nejkratším možném čase.


 

Servis a opravy vozů

Unicam System - Služby

 

Svěřte se do našich rukou. Postaráme se o servis a opravy Vašich vozidel a to nejen v ČR, ale také po celé Evropě. K dispozici jsme Vám 24 hodin denně a 7 dní v týdnu.

Poradíme si také s přestavbou a repasem přepravníků KASSBOHRER + LOHR, montáží i demontáží a zajistíme pro Vás kompletní servis.


Pro více informací o službě nás neváhejte kdykoliv
kontaktovat na tel.: +420 774 373 430

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Potvrdit